الکترونیکی شدن انتخابات صحت دارد؟

 جلسات مستمر در مورد الکترونیکی شدن انتخابات با شورای نگهبان در حال برگزاری است
در این خصوص؛ موضوع برگزاری «انتخابات الکترونیک» که مدتهاست از سوی وزارت کشوردر دولتهای مختلف  مطرح شده و در حال پیگیری از طرف شورای نگهبان است مجددا جان تازه ای گرفت و با جدیت بیشتری برسرزبان‌ها افتاد، امیر شجاعان، رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشور به خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو در خصوص برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در سال ۱۴۰۰ به صورت الکترونیک گفت: جلسات با محوریت برگزاری انتخابات الکترونیک به صورت دائم با کارشناسان شورای نگهبان در حال برگزاری است.
 
11

وی ادامه داد: دوستان ما در شورای نگهبان در مورد برخی موضوعات، نظرات یا ابهاماتی داشته‌اند که ما در حال ارائه ادله و رایزنی در این خصوص هستیم و منتظر پاسخ نهایی از سوی کارشناسان شورای نگهبان خواهیم بود.

شجاعان جلسات برگزار شده با کارشناسان شورای نگهبان را مثبت و رو به جلو ارزیابی و ابراز امیدواری کرد که وزارت کشور و شورای نگهبان در این خصوص به نقطه قابل قبولی برسند.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

RSS انتخابات استان ها

  • سفر استانی رئیس جمهوری یک ضرورت برای لمس مشکلات مردم است مهر ۲۵, ۱۴۰۰
    رشت ایرنا - نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی اشتغال جوانان ، تولید ، کشاورزی و صنعت را عمده مشکلات استان گیلان عنوان کرد و گفت: سفر رئیس جمهوری گامی مثبت برای لمس این مشکلات از نزدیک است و برای گیلان یک ضرورت محسوب می شود.

RSS آخرین انتخابات مجلس یازدهم

RSS فناوری اطلاعات و ارتباطات