چرا انتخابات الکترونیک؟

با توجه به شیوع ویروس کرونا، رعایت فاصله اجتماعی یکی از مهم‌ترین عوامل پیشگیری از آن می‌باشد. لذا برگزاری انتخابات الکترونیک علاوه بر کاهش هزینه های برگزاری و پیشگیری از نقلب در انتخابات می‌تواند به سلامت رای‌دهندگان بینجامد.

پژواک، به عنوان اولین و پرطرفدار‌ترین پلتفورم انتخابات الکترونیکی، به شما این امکان را می‌دهد که انتخاباتی بی‌دغدغه، راحت، سریع و مطمئن اجرا کنید.

هزینه ای ندارد؟!

شما نیز می توانید انتخابات خود را بصورت آنلاین و الکترونیکی برگزار کنید بدون این که لزومی به پرداخت هزینه ای باشد.

 

کاربر پسند

این سامانه بصورت کاملا کاربر پسند (user-friendly) و راحت طراحی شده است، بصورتی که نیاز به آموزش خاصی برای استفاده از آن نیست.

 

هوشمند

رای گیری کنید، بلافاصله نتایج رای گیری را مشاهده کنید، گزارش بگیرید و…

یادتان می آید؟

شاید شما هم آن زمانی را به خاطر بیاورید که برگزاری انتخابات هزینه بر، سخت و زمان بر بود. باید همه مردمی که می خواستند رای بدهند را در یک مکان جمع کنید، از هویت آنها از طریق شناسنامه و کارت شناسایی و اثر انگشت! مطمئن شوید. و هنوز تازه اول کار بود، مردم روی کاغذ هر چه میخواستند می نوشتند، و حریم خصوصی هم در این مکان شلوغ معنی نداشت.
سپس رای را در صندوقی می انداختند، شخصی باید بررسی می کرد که هر شخص فقط یک بار رای بدهد و یک برگه در صندوق بیاندازد. رای ها شمرده می شد، که خود ساعت ها طول می کشید، حتی برخی اوقات چندین بار شمرده می شد، در آخر هم تقلب یا اشتباهات زیادی پیش می آمد.
اما این روش انتخابات دیگر منقرض شده است!!

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

RSS انتخابات استان ها

  • سفر استانی رئیس جمهوری یک ضرورت برای لمس مشکلات مردم است مهر ۲۵, ۱۴۰۰
    رشت ایرنا - نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی اشتغال جوانان ، تولید ، کشاورزی و صنعت را عمده مشکلات استان گیلان عنوان کرد و گفت: سفر رئیس جمهوری گامی مثبت برای لمس این مشکلات از نزدیک است و برای گیلان یک ضرورت محسوب می شود.

RSS آخرین انتخابات مجلس یازدهم

  • با خطا روبرو شدیم! که نشان دهنده‌ی اینست که خوراک کار نمی‌کند. دوباره تلاش کنید.

RSS فناوری اطلاعات و ارتباطات