تشکل مردم نهاد

۲۲ مرداد روز ملی تشکل ها و انجمن های مردم نهاد

پیام استاندار فارس به مناسبت روز ملی تشکل ها و مشارکت اجتماعی

استاندار فارس به مناسبت روز ملی تشکل ها و مشارکت اجتماعی پیامی صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، متن پیام دکتر عنایت الله رحیمی به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
 ۲۲ مرداد ماه، «روز ملی تشکل ها و مشارکت اجتماعی»، فرصتی ارزشمند برای قدر شناسی از نقش آفرینی تشکل ها و مجموعه های فعال داوطلب در مشارکت های اجتماعی است.
«انجمن های مردم نهاد»، نمادی از مشارکت خیرخواهانه مردم برای رسیدن به اهداف فاخر اجتماعی هستند که به رغم آگاهی از فراز و فرودهایی که در ذات تمام فعالیت های اجتماعی است، با درکی نشأت گرفته از شعور و اندیشه ورزی، به خوبی با کنشگری آگاهانه و مسئولانه، برای دستیابی به آرمان های متعالی الهی – انسانی، نقش آفرینی می کنند؛ همچنانکه در ایام تلخ کامی بروز و شیوع ویروس کرونا نیز برگ زرین دیگری به کارنامه پرافتخار «انجمن های مردم نهاد»، «خیرین» و فعالین این عرصه، ضمیمه گردید که شایسته ارج گذاری و تقدیر است.
 اینجانب، ضمن گرامیداشت « روز ملی تشکل ها و مشارکت اجتماعی »، از خداوند بزرگ برای تمامی فعالان عرصه های خطیر اجتماعی؛ «تشکل ها»، « انجمن های مردم نهاد » و دستگاه های اجرایی فعال در این حوزه، سلامت و توفیق روزافزون را طلب می نمایم.
امید است با نقش آفرینی هرچه بیشترِ «انجمن های مردم نهاد» در زمینه آگاهی بخشی، حفظ محیط زیست، آموزش، توانمندسازی و بهداشت و … همواره شاهد تعامل سازنده بین شهروندان و مسئولین جهت تحقق اهداف بلند و فاخر اجتماعی باشیم. 

سامانه انتخابات پژواک هم با ایجاد فضای برگزاری امن و شفاف و آسان انتخابات، راه را برای این تشکل ها به نوبه خودش هموار کرده.

با استفاده از سامانه انتخابات الکترونیکی پژواک، انواع انتخابات، رأی گیری و نظرسنجی به صورت مجازی، غیرحضوری و آنلاین قابل برگزاری است.

 

 

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

RSS انتخابات استان ها

  • سفر استانی رئیس جمهوری یک ضرورت برای لمس مشکلات مردم است مهر ۲۵, ۱۴۰۰
    رشت ایرنا - نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی اشتغال جوانان ، تولید ، کشاورزی و صنعت را عمده مشکلات استان گیلان عنوان کرد و گفت: سفر رئیس جمهوری گامی مثبت برای لمس این مشکلات از نزدیک است و برای گیلان یک ضرورت محسوب می شود.

RSS آخرین انتخابات مجلس یازدهم

RSS فناوری اطلاعات و ارتباطات