انتخابات مدارس

با سامانه انتخابات الکترونیکی پژواک می توانید انتخابات تخصصی مدارس را بدون نیاز به مراجعه رأی دهندگان و به صورت کاملا آنلاین برگزار کنید.

مشاوره

با توجه به این که انتخابات الکترونیکی و برگزاری هر نوع رأی گیری آنلاین در کشور ما نوپا هست و تجربه ی زیادی در بین اقشار مختلف در خصوص آن وجود ندارد. یکی از مهم ترین اقدامات ما در سامانه انتخابات الکترونیکی پژواک، مشاوره و تشریح مزایا و ویژگی های برگزاری آنلاین انتخابات الکترونیکی و رأی گیری آنلاین است. در این مشاوره همکاران و کارشناسان برگزاری انتخابات که تجربه برگزاری بیش از ۵۰۰۰ انتخابات در کشور را دارند، ابتدا ضمن بررسی آیین نامه ها و دستورالعمل های متقضای برگزاری انتخابات، بهترین راهکارها و انطباق کامل برگزاری آنلاین انتخابات را با شرایط متقضای بررسی و اعلام نظر می کنند.

برگزاری آنلاین انتخابات

در گام بعدی و با کمک و مشاوره کارشناسان ما در سامانه انتخابات الکترونیکی پژواک، انتخابات را با شرایط و ضوابط و ویژگی های منحصر به فرد و مخصوص متقاضی برگزاری انتخابات برگزار خواهیم کرد و کلیه مراحل به صورت کامل شفاف و تحت نظارت، هیأت اجرایی و هیأت نظارت بر انتخابات متقاضی و به درخواست و سلیقه ایشان می تواند به طور شفاف در معرض دید داوطلبین و رأی دهندگان باشد.

پشتیبانی فنی و اجرایی

در کلیه مراحل، قبل، حین و پس از برگزاری انتخابات تیم فنی و پشتیبانی ما به طور کامل آماده ارائه خدمات پشتیبانی به متقاضی برگزاری انتخابات می باشند.

هزینه برگزاری انتخابات الکترونیکی مدارس

سامانه پژواک تسهیلات ویژه ای را برای برگزاری انتخابات الکترونیکی مدارس در نظر گرفته است. به منظور تعیین قیمت برگزاری انتخابات مدارس با شماره ۰۹۰۴۵۹۵۵۹۴۵ تماس حاصل فرمایید.

انواع انتخابات مدارس در سامانه پژواک

به دلخواه خود می توانید انواع مختلف انتخابات مدارس را به صورت جداگانه یا با هم برگزار کنید

شورای دانش آموزی

  • شوراهای دانش‌آموزی نهادی در مدارس است که اعضای آن با انتخابات میان دانش‌آموزان برگزیده می‌شوند. اهداف آن «زمینه‌سازی رشد مهارت فردی و اجتماعی» ، «توسعهٔ هم‌یاری در امور آموزشی و پرورشی» و «تعامل میان آنان و مسئولان»

انجمن اولیاء و مربیان

  • انجمن اولیاء و مربیان گروهی متشکل از اعضای انتخابی مدرسه و والدین است که با برگزاری انتخابات تعیین می گردند و با برگزاری جلسات مختلف در طول یک سال تحصیلی در تحقق اهداف آموزشی و تربیتی دانش‌آموزان همان مدرسه قدم برمی‌دارند.

انجمن دانش آموزی

  • انجمن دانش آموزی تشکلی درون مدرسه‌ای است که با هدف کشف و شناسایی استعدادهای دانش آموزان نخبه و به منظور گسترش فرهنگ مطالعه و تحقیق با مشارکت دانش آموزان مدرسه به فعالیت علمی می‌پردازد.

برگزاری رایگان انتخابات مدرسه

انتخابات مدرسه با تعداد رای دهنده کمتر از ۱۰ نفر رایگان است

همین حالا سوالات خود را از مشاورین ما بپرسید

Call Now Button